Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38640
Stary 02.01.2011, 01:15
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze mogę napisać
Bandyto z Wołomina...masz rację ale to racja Legionisty.Wiesz, jesteś tu jak agent wrogiego kraju.Drwisz sobie z żałoby, nie masz za grosz szacunku do marszu pogrzebnego, który stworzył wierny fan, w noc śmierci Pawła Brożka.
Nie wiem co z Tobą robić.A kysz idź w cholerę, jedyne co mi przychodzi do łba
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując