emj10 napisał(a):

|
Równie dobrze mogę napisać
|
Bandyto z Wołomina...masz rację ale to racja Legionisty.Wiesz, jesteś tu jak agent wrogiego kraju.Drwisz sobie z żałoby, nie masz za grosz szacunku do marszu pogrzebnego, który stworzył wierny fan, w noc śmierci Pawła Brożka.
Nie wiem co z Tobą robić.A kysz idź w cholerę, jedyne co mi przychodzi do łba
