Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38637
Stary 02.01.2011, 00:52
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
jaki by nie był, ale kraj obcy i daleki. Żonę i dzieci może i ze sobą weźmie, ale znajomych i dalszą rodzinę już nie. A aż taki bezpieczny teź nie jest, bynajmniej nie był za czasów Szymkowiaka.
Naprawdę tak myślisz, czy tylko tak napisałeś aby podkreślić bezmyślność wyboru Pawełka i wielu jemu podobnych? Mam nadzieję, że to drugie, bo inaczej oznacza to, że kompletnie nie rozumiesz specyfiki zawodu piłkarza.

Póki zarobki w Turcji, Grecji, czy na Cyprze będą kilkukrotnie przekraczały to co mogą zaoferować rodzime kluby to zawodnicy będą masowo wybierać tamte ligi i nie piszmy o żadnych obcych krajach, gdzie cały rok jest ciepełko, ani o ludziach biegających z kałaszami, bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Wystarczy spojrzeć jakie pensje mieli/mają mieć piłkarze odchodzący w to ciepełko.

Głowacki - Wisła 250 tys. euro / Trabzonspor - 800 tys. euro
Paweł Brożek - Wisła 180 tys. euro / Transonspor - 750 tys. euro
Ostatnio edytowane przez emj10 : 02.01.2011 o godz. 00:54.
Odpowiedz cytując