dwdx1906 napisał(a):

|
jaki by nie był, ale kraj obcy i daleki. Żonę i dzieci może i ze sobą weźmie, ale znajomych i dalszą rodzinę już nie. A aż taki bezpieczny teź nie jest, bynajmniej nie był za czasów Szymkowiaka.
|
Jego sprawa, ja bym chciał na dwa lata wyjechać sobie do Turcji, dostawać godziwe pieniądze i jeszcze robić to co się lubi. Głowacki i Brożkowie też tam wyjechali, to czemu nie miałby sobie tam pojechać Pawelek?