Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38634
Stary 02.01.2011, 00:34
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
jaki by nie był, ale kraj obcy i daleki. Żonę i dzieci może i ze sobą weźmie, ale znajomych i dalszą rodzinę już nie. A aż taki bezpieczny teź nie jest, bynajmniej nie był za czasów Szymkowiaka.
Jego sprawa, ja bym chciał na dwa lata wyjechać sobie do Turcji, dostawać godziwe pieniądze i jeszcze robić to co się lubi. Głowacki i Brożkowie też tam wyjechali, to czemu nie miałby sobie tam pojechać Pawelek?
Odpowiedz cytując