dwdx1906 napisał(a):

|
Moim zdaniem krzywdzi swoich bliskich wyjeżdżając do Turcji..
|
Nie żartuj.Turcja to piękny i mimo opinii, bezpieczny kraj - do tego ciepły klimat i zupełnie inna kultura.Gdybym był jego bliskim nie miał bym żadnych pretensji a wręcz odwrotnie
