|
Myślicie, że gdyby Pawełek został w Wiśle jego rodzina mieszkałaby w kawalerce? Kawioru ze złotych misek jeść nie trzeba, a dobro rodziny, to nie finanse. Moim zdaniem krzywdzi swoich bliskich wyjeżdżając do Turcji. Pomyśleć, że kiedyś go bardzo lubiałem. Przechodząc do tureckiej Odry Wodzisław udowodnił tylko, że ma nas w głębokim poważaniu.
|