Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38631
Stary 01.01.2011, 23:57
Myślicie, że gdyby Pawełek został w Wiśle jego rodzina mieszkałaby w kawalerce? Kawioru ze złotych misek jeść nie trzeba, a dobro rodziny, to nie finanse. Moim zdaniem krzywdzi swoich bliskich wyjeżdżając do Turcji. Pomyśleć, że kiedyś go bardzo lubiałem. Przechodząc do tureckiej Odry Wodzisław udowodnił tylko, że ma nas w głębokim poważaniu.
Odpowiedz cytując