Markus napisał(a):

|
Nasza sytuacja kadrowa staje się jednocześnie coraz bardziej trudna i komiczna. Na razie kolejną szumną ofensywę transferową, zimową, sugerowaną jeszcze latem przez Zbymaka, Maci0sia, Koyoota i paru innych osobników włącznie z trenerem Smudą zaczynamy jeszcze "efektowniej" niż poprzednią, bo od straty aż 3 zawodników i to jeszcze zanim na dobre otworzyło się okno. Aż strach myśleć, co będzie dalej.
|
No przecież... ciekawe
Markus napisał(a):

|
Scenariusze wydają się dwa, bo sprzedawać już de facto nie ma kogo, może poza Maleckim. Albo dymisja Holendrów(...)
|
Zapomniałeś o drugiej wersji scenariusza. A tak na serio nie siejmy czarnego fermentu i dajmy czas przynajmniej do pierwszego zgrupowania. Jeśli nie będzie profesjonalnie, popełnimy wszyscy seppuku, tudzież posiadający broń walną sobie kulkę w głowę. Wyluzujcie i dajcie spokój. Jeśli będzie tak jak zawsze, czasu na wieszanie po kimś psów będzie wystarczająco dużo. Nie chcę być złośliwy, ale czytając ten temat można się przerazić.