Wojtas napisał(a):

|
Ciekawe jestem czy jest juz jakas lista pikarzy majacych zastapic i tu podkreslam ZASTAPIC Brozkow ,czy Pawelka bo do Jovanica wogoe nie jestem przekonany.
|
Nie rób sobie nadziei. W tym klubie nawet odejście Marcelo potrafi zaskoczyć działaczy jak zima drogowców.