Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20156
Stary 01.01.2011, 23:30
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Post roku. Padłem



Do Wawy z Krakowa lepiej przez Częstochowę jechać czy raczej Radom? Wiem, wiem, najlepiej jutro nigdzie nie jechać ale nie mam wyjścia niestety
Nie wiem jak przez Częstochowę, ale 7 od Radomia masz ekspresówkę pod Janki, także dobrze i szybko się jedzie.
the end
Odpowiedz cytując