QBAS napisał(a):

Post roku. Padłem
Do Wawy z Krakowa lepiej przez Częstochowę jechać czy raczej Radom? Wiem, wiem, najlepiej jutro nigdzie nie jechać ale nie mam wyjścia niestety
|
Nie wiem jak przez Częstochowę, ale 7 od Radomia masz ekspresówkę pod Janki, także dobrze i szybko się jedzie.