|
Z Grzelaka nie da sie juz zrobic pilkarza. Mial mocne niecale 2 sezony i potem u Nas rozpadl sie na kawalki. O ile moze teraz kontuzji wielu nie lapie, ale on juz zawsze bedzie pokreacznym wysokim kopaczem, nic wiecej.
Nie ma takiej szybkosci i zwrotnosci, a do tego jest raczej napastnikiem.
Moze i na Jage taki grajek starczy, ale z nim w skladzie moga jedynie powachac MP a moze i nawet podium.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|