felipe napisał(a):

dlatego że jeśli prawdą jest to pisano czyli ze 110 na 180, to ciężko mi to inaczej ocenić.Ale ok, może przesadziłem, to jest zwykły biznes.
Ja się cieszę Wisła na to się nie zgodziła bo było by to zaprzeczeniem normalności.Normalnie podwyżki dostaje się za bardzo dobrą pracę.Pawełek grał bardzo nierówno i moim zdaniem na podwyżkę nie zasłużył a tym bardziej tak wysoką.