Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38627
Stary 01.01.2011, 23:23
felipe napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego bezczelnym?
dlatego że jeśli prawdą jest to pisano czyli ze 110 na 180, to ciężko mi to inaczej ocenić.Ale ok, może przesadziłem, to jest zwykły biznes.
Ja się cieszę Wisła na to się nie zgodziła bo było by to zaprzeczeniem normalności.Normalnie podwyżki dostaje się za bardzo dobrą pracę.Pawełek grał bardzo nierówno i moim zdaniem na podwyżkę nie zasłużył a tym bardziej tak wysoką.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując