Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Incognito1906
Member
Od: 12.2010
Offline
#
1814
01.01.2011, 22:51
4fan_player
napisał(a):
Bardzo fajny filmik. Wszystko ładnie przedstawione bez zbędnej napinki.
wie ktoś kiedy będzie druga część do tego ?
Incognito1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Incognito1906
Znajdź inne posty napisane przez Incognito1906