felipe napisał(a):

Dlaczego bezczelnym?
Piłka to jego profesja, z której oprócz przyjemności ma czerpać profity finansowe - by kupić sobie dobrą furę, a dzieciak nie chodził głodny. Normalne zatem że chce zarabiać więcej. Fajnie, że najpierw negocjował z nami i dopiero jak tu nie wyszło poszedł gdzie indziej - widać, że chciał zostać, ale mimo wszystko Wisła to tylko przystanek w jego życiu, a priorytetem jest rodzina i jej byt. Odłożył swoje ambicje, zrobił sportowy krok w tył (choć możnaby się spierać, ale ok), ale zarobi więcej. Dla mnie rozsądne. I na pewno nie bezczelne - Pawełek przedstawił swoje oczekiwania, Wisła ich nie przyjęła, poszedł gdzie indziej - prawidłowo.
Mariuszowi życzę powodzenia i bardziej opanowanej głowy - u nas jak pokazał fakersa kibicom to "kumaci" mu jeszzce przyklasnęlię. W Turcji spalą mu za to chałupę i zgwałcą żonę...
|
Mnie sie wydaje ze on moglby zazadac (i pewnie by dostal) 100% podwyzke gdyby caly kontrakt gral tak jak ostatnia runde.