Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#502
Stary 01.01.2011, 21:52
No niestety trzeba przyznać, że nasz klub nie potrafi manipulować ludźmi ;/ Nie wykorzystujemy potencjału klubu... Mam nadzieję jak już kiedyś wspomniałem, że na wiosnę będzie ulepszony serwis oficjalny klubu wzbogacony o kilkanaście nowych rzeczy zwiększając funkcjonalność, bo nasz jest niestety na -3 ... Widać, że to zwykły, byle jaki klub a nie renomowana drużyna europejska (patrz na www realu, manu, arsanalu itp.). Na dzień dzisiejszy wizerunek klubu rozmienia się na drobne, przez wyniki, stadion, brak bazy, planu działania itp. więc mam nadzieję, że chociaż strona ulegnie znaczącej modernizacji ... ale szanse są znikome abym był zadowolony, ponieważ apeiro nie jest w stanie stworzyć oficjalnej strony klubowej odpowiadającej trendom europejskim, projektują zbyt mało nowocześnie, niezbyt funkcjonalnie, ale jeżeli zrobiliby stronę lepszą od legia.com to byłbym zadowolony
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując