Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38612
Stary 01.01.2011, 21:31
Szkoda tylko że Sobiech z Sadlokiem poszli do Polonii, teraz byłby idealny moment żeby ich sciągnąć do Wisły.

Nie będzie żle Żurawski, Rios, Boguski przepracują obozy zmimowe, sparingi i na pewno któryś będzie dobrze grał. Można też przesunąc Małeckiego. W przodzie będzie trochę więcej ruchu, bo Brożek tylko stał jak kołek w polu karnym i czekał aż mu ktoś poda do nogi.
Na pewno też kupią jakiegoś wysokiego napastnika , coś w stylu Kużby. Więc ja nie widzę problemów. Maaskant trochę zmieni taktykę i będziemy grać, strzelać i wygrywać.

Trzeba patrzyć optymistycznie w przyszłość.
Ostatnio edytowane przez wwf : 01.01.2011 o godz. 21:34.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując