|
Mnie sie wydaje ze skoro do dzis nie bylo informacji ze Maaskant sklada dymisje to znaczy to ze on dobrze wiedzial bo jest grane i ze wydal zgode. A jezeli wydal zgode to dlatego ze jego rodak Stan Valckx powiedzial mu ze jest w stanie ta luke zapelnic (Piotrka nie licze). Wiec powinno byc dobrze. Dla mnie Holendrzy to jedyny gwarant normalnosci w tym klubie. Znajac charakter Maaskanta na pewno bylaby jakas informacja gdyby cos bylo nie po jego mysli. To nie jest Kasperczak...
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|