|
Dobra powiedzmy sobie szczerze łącznie 2.5 bańki to nie jest zła cena. Moglibyśmy dostać maksymalnie z 500tys więcej za niego. Pytanie czy sprzedawać za tą cenę?
Oczywiście może być tak, że sprzedamy i uda nam się zdobyć mistrzostwo. Może nam się nawet udać awansować do fazy grupowej, któregoś z pucharów. Wszystko w zasadzie zależy od Stana. Sprzedanie oznacza mam nadzieję, że przyjdzie ktoś młodszy i w ten sposób zapewnimy kontynuację jakości w drużynie bez straty pieniędzy(Brożek oczywiście pogra jeszcze sporo, ale z każdym rokiem będzie trudniej wymienić go na młodszego gracza bo będzie tracił wartość).
Pozostaje nadzieja, że jeżeli zdecydowaliśmy się na ten w sumie niespodziewany ruch to mamy taki Brożkopodobny młody talent na oku i zaraz go podpiszemy. I ze będzie nasz cieszył swoją grą 5 lat po czym tak jak Brożka sprzedamy go i kupimy za tę kasę znowu kogoś młodszego. Oby.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 01.01.2011 o godz. 21:13.
|