|
Dobra, juz przerabialismy i nie tylko my temat trzymania pilkarzy na sile.. to nie ma sensu i Cupial o tym wie, glupstem byloby nie wyraziic zgody
prosty przyklad; masz firme, zatrudniasz ilus tam pracownikow, jeden z nich przykladowo mimo podpisania z Twoja firma umowy o prace na rok po miesiacu roboty chce odejsc, trzymalbys takiego pracownika dalej?
wiaze to sie z grymasem pracownika, zniecheceniem do dalszej pracy, duzymi stratami finansowymi.. niepotrzebne kolo u wozu
no to teraz wiesz jak to widzi Cupial/ Basalaj i reszta w takich przypadkach jak Marcelo, GLowa czy teraz Brozkowie, prawda ze proste?
Ostatnio edytowane przez CH. : 01.01.2011 o godz. 21:09.
|