Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38608
Stary 01.01.2011, 21:01
wiśnia
kolejny na tym forum co robi ikony z Brożka, więcej niż on zrobili Żurawski czy Franek a ikonami nie są. Każdy z nich jest zasłużonym Wiślakiem i Brozio też nim jest, ikoną to by był jakby został i grał do końca kariery. Taki Raul jest bardziej ikoną dla Realu niż Brożek dla nas..

Ja obstawiam że pograją tam te 2.5 roku i wrócą do nas


Odpowiedz cytując