dynek.pl napisał(a):

|
lekki dramat, ze jakis Konyaspor jest w stanie dac zawodnikowi wyzszy kontrakt niz nasza Wisla zbrojaca sie na LM
|
kluby tureckie mają dużo większe budżety jak nasze dziś czytałem,że czołowe ze Stambułu nawet po 150 mln €.tak więc zejdźmy na ziemię z naszymi ambicjami.