Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38602
Stary 01.01.2011, 20:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
lekki dramat, ze jakis Konyaspor jest w stanie dac zawodnikowi wyzszy kontrakt niz nasza Wisla zbrojaca sie na LM
kluby tureckie mają dużo większe budżety jak nasze dziś czytałem,że czołowe ze Stambułu nawet po 150 mln €.tak więc zejdźmy na ziemię z naszymi ambicjami.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując