Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38601
Stary 01.01.2011, 20:50
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek ma znacznie większa wartość dla Wisły niż tylko ekonomia.

Choćby przetrzęsli całe Bałkany to i tak nikogo lepszego nie wyciągną nawet gdyby mieli wydać te same biedne 2 mln euro które dostanę od Turków. O dobrego piłkarza trzeba się licytować my przy takich sytuacjach odpuszczamy. Zresztą nie dziwie się trudno jest wygrać rywalizacje z nawet przeciętnym klubem Seria A. Dla tego my bierzmy tylko takich którzy nie mają ofertą, w praktyce są po prostu słabi. Taki Kirm to czekał do końca samego okienka bo wierzył w to, że ktoś po za Wisłą będzie go chciał.
Trochę dramatyzujesz. Abstrahując od tego, czy nasi włodarze są w stanie zrealizować taki transfer- za dwa miliony euro można znaleźć napastnika lepszego od Brożka, można to zrobić nawet za o wiele mniejsze pieniądze. Takie dwa przykłady, które nasuwają się same- Dżeko i Lewandowski. Obaj piłkarze pozyskani za mniej niż 0,5 mln euro przez kluby spokojnie porównywalne z Wisłą, jeśli nie słabsze. Obaj nie oszukujmy się lepsi od Pawła.
Odpowiedz cytując