westersyl napisał(a):

Paweł Brożek ma znacznie większa wartość dla Wisły niż tylko ekonomia.
Choćby przetrzęsli całe Bałkany to i tak nikogo lepszego nie wyciągną nawet gdyby mieli wydać te same biedne 2 mln euro które dostanę od Turków. O dobrego piłkarza trzeba się licytować my przy takich sytuacjach odpuszczamy. Zresztą nie dziwie się trudno jest wygrać rywalizacje z nawet przeciętnym klubem Seria A. Dla tego my bierzmy tylko takich którzy nie mają ofertą, w praktyce są po prostu słabi. Taki Kirm to czekał do końca samego okienka bo wierzył w to, że ktoś po za Wisłą będzie go chciał.
|
Trochę dramatyzujesz. Abstrahując od tego, czy nasi włodarze są w stanie zrealizować taki transfer- za dwa miliony euro można znaleźć napastnika lepszego od Brożka, można to zrobić nawet za o wiele mniejsze pieniądze. Takie dwa przykłady, które nasuwają się same- Dżeko i Lewandowski. Obaj piłkarze pozyskani za mniej niż 0,5 mln euro przez kluby spokojnie porównywalne z Wisłą, jeśli nie słabsze. Obaj nie oszukujmy się lepsi od Pawła.