|
Pewnie że Rudnevs jak i Lewandowski są napastnikami lepszymi niż Brożek, takich piłkarzy jest w różnych ligach sporo, trzeba tylko dobrych skautów by ich wyszukać. Ten Nwaogu z Floty też się bardzo ciekawie prezentuje i może się rozwinąć w napastnika klasy Rudnevs. Sernas też jest bardzo dobrym piłkarzem.
Poza tym Lechia pokazała że za małe pieniądze można ściągnąć klasowych zawodników takich jak np. Traore. Da się tylko trzeba to robić z głową. Nie ma ludzi niezastąpionych.
|