Antystenes napisał(a):

Nikt nie jest przeciwnikiem sprzedaży zawodników. Ale nie za taki ochłap. Co to jest 2mln euro za kilkukrotnego króla strzelców, aktualnego reprezentanta Polski?
W tym biznesie tak jest, że się kupuje i sprzedaje. Do nikogo nie powinniśmy się przyzwyczajać, ale sprzedaż ich za 2mln e to nieporozumienie. Będziemy żałować. Świetny interes Turków. Cupiał nieźle się wkur_wi na Stana jak Brożek strzeli kilka brameczek dla Trabzonu i pójdzie za 4mln do Rosji..czego mu życzę.
|
A co Ty myslisz, że Cupiał o transferze nic nie wie ?

To on podejmuje decyzje i gdyby powiedział, że nie zgadza sie na odejscie Brozków to by zostali, Stan ma tu nie wiele do powiedzenia.