Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38586
Stary 01.01.2011, 20:29
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Ja tam jakoś wielce przeciwny transferom Brożków nie jestem
Nikt nie jest przeciwnikiem sprzedaży zawodników. Ale nie za taki ochłap. Co to jest 2mln euro za kilkukrotnego króla strzelców, aktualnego reprezentanta Polski?
W tym biznesie tak jest, że się kupuje i sprzedaje. Do nikogo nie powinniśmy się przyzwyczajać, ale sprzedaż ich za 2mln e to nieporozumienie. Będziemy żałować. Świetny interes Turków. Cupiał nieźle się wkur_wi na Stana jak Brożek strzeli kilka brameczek dla Trabzonu i pójdzie za 4mln do Rosji..czego mu życzę.
Odpowiedz cytując