wiśnia napisał(a):

Na bramce Kurto, na ataku bedzie ten gość z Grenlandii . Oj zapłaczecie jeszcze za Brożkiem oj zaplaczecie.
|
Tak sie smiejesz z Grenlandii. A pomyslalbys pare lat temu ze czolowym napastnikiem swiata i angielskiej Premier League bedzie zawodnik z Wybrzeza Kosci Sloniowej - Didier Drogba

Jak dla mnie moze byc i z Grenlandii, przynajmniej w meczach listopadowo-grudniowych (podobnych do meczu Lech-Juve) czulby sie jak ryba w wodzie
