<Crasch> napisał(a):

Przestan siać panikę i wyrokować rychły upadek klubu, ok?
bracia Be odejdą, tak? ale Wisła istnieje nadal. Na pewno zarząd będzie starał się Ich kimś zastąpić, czy będzie lepszy czy gorszy to już zweryfikuje przyszlość. Potrafię wyibrazić sobie Wisłę bez Brożków, wyluzuj chłopie.
Ja za to nie wyobrażam sobie tego klubu bez Sobolewskiego, według mnie jest sercem tej drużyny ale już niewiele czasu zostało, nim i on odejdzie, zapewne na emeryture, i co? i nic.. zagra ktoś inny, pewnie Wilk.
|
Też potrafię sobie wybrażić Wisłe bez Brożków, lepiej nie będe pisał w którym miejscu.
Pogodziłem się z ich sprzedażą
Jednak nie pogodzę się z tym jak ktoś tu mi będzie pisał że Paweł Brożek jest słabym piłkarze, leniem, i jesgo skuteczność to 10%. BO To są po prostu brednie.