Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38573
Stary 01.01.2011, 19:32
westersyl napisał(a):Wyświetl post
W kwestii lenistwa.
Przytaczm Dana Petrescu:
Lubiłem pracować z Piotrkiem Brożkiem, Pawełem Brożkiem, Głowackim.
http://www.youtube.com/watch?v=HMZzhcovhLo 1.40
Także Bogdan sprzedał tym którym się chciało.

Diazow i Marcelo też się chciało biegać dlatego też są sprzedani. Także Ci którym się "nie chce" nadal są w klubie albo nie potrafią grać w piłkę. Dajmy na to taki Rafał Boguski otwarcie powiedział w mediach że za cięzko trenują z Maaskanta, jego sprzedałbym na wstępie.
Będzie jeszcze płacz po Brożku... ci którzy tak ochoczo wierzą w transfery Basałaja będą tego żałować.
Przestan siać panikę i wyrokować rychły upadek klubu, ok?
bracia Be odejdą, tak? ale Wisła istnieje nadal. Na pewno zarząd będzie starał się Ich kimś zastąpić, czy będzie lepszy czy gorszy to już zweryfikuje przyszlość. Potrafię wyibrazić sobie Wisłę bez Brożków, wyluzuj chłopie.

Ja za to nie wyobrażam sobie tego klubu bez Sobolewskiego, według mnie jest sercem tej drużyny ale już niewiele czasu zostało, nim i on odejdzie, zapewne na emeryture, i co? i nic.. zagra ktoś inny, pewnie Wilk.
Odpowiedz cytując