Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38570
Stary 01.01.2011, 19:18
RAF napisał(a):Wyświetl post
Hehe, musze Ci sie przyznac ze po letnich "wzmocnieniach" i pierwszych meczach sezonu troche sie obawialem ze ostatnia ewentualnosc jaka wymieniles moze sie spelnic. Teraz to juz raczej niemozliwe ale....musze powiedziec uczciwie ze troche sie tego obawialem.
Był taki moment, kiedy mogliśmy znaleźć się w strefie spadkowej. Na szczęście później dopisało nam szczęście (któremu też pomogliśmy) i rywale.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując