RAF napisał(a):

|
Hehe, musze Ci sie przyznac ze po letnich "wzmocnieniach" i pierwszych meczach sezonu troche sie obawialem ze ostatnia ewentualnosc jaka wymieniles moze sie spelnic. Teraz to juz raczej niemozliwe ale....musze powiedziec uczciwie ze troche sie tego obawialem.
|
Był taki moment, kiedy mogliśmy znaleźć się w strefie spadkowej. Na szczęście później dopisało nam szczęście (któremu też pomogliśmy) i rywale.