Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38569
Stary 01.01.2011, 19:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Spójrz na tabelę, policz punkty, bo pisanie o drugim miejscu jest mocno niepoważne.
Nie mamy żadnej liczącej się przewagi, ani poważnej straty. Sezon zaczynamy niemalże od zera, pewne jest tylko to że nie wyprzedzi na Craciovia, no i marne szanse że spadniemy.
Hehe, musze Ci sie przyznac ze po letnich "wzmocnieniach" i pierwszych meczach sezonu troche sie obawialem ze ostatnia ewentualnosc jaka wymieniles moze sie spelnic. Teraz to juz raczej niemozliwe ale....musze powiedziec uczciwie ze troche sie tego obawialem. Ja Wisle bede rozliczal 17 stycznie (poniewaz wtedy w profesjonalnym klubie powinna byc gotowa kadra); Brozkow troche zal ale :
1) nie mysle aby sprzedarzy ich bez wiedzy/zgody Maaskanta
2) byc moze w tej sprzedazy nie tylko decydowaly wzgledy sportowe ale i wolicjonalne
3) ostatni mecz jaki pamietam z ostatniego polrocza w ktorym Brozek Pa. zagral tak jak powinien to mecz z Legia. I zauwazcie jak od razu nasza gra wygladala lepiej jak Brozek robil to co powinien tak jak powinien.
Ostatnio edytowane przez RAF : 01.01.2011 o godz. 19:19.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując