GBO napisał(a):

|
Ostatni tytuł przegraliśmy frajersko a obecnie jesteśmy na 2 miejscu z niewielką stratą. Za wcześnie by pisać o braku sukcesów na krajowym podwórku
|
Spójrz na tabelę, policz punkty, bo pisanie o drugim miejscu jest mocno niepoważne.
Nie mamy żadnej liczącej się przewagi, ani poważnej straty. Sezon zaczynamy niemalże od zera, pewne jest tylko to że nie wyprzedzi na Craciovia, no i marne szanse że spadniemy.