Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38568
Stary 01.01.2011, 19:09
GBO napisał(a):Wyświetl post
Ostatni tytuł przegraliśmy frajersko a obecnie jesteśmy na 2 miejscu z niewielką stratą. Za wcześnie by pisać o braku sukcesów na krajowym podwórku
Spójrz na tabelę, policz punkty, bo pisanie o drugim miejscu jest mocno niepoważne.
Nie mamy żadnej liczącej się przewagi, ani poważnej straty. Sezon zaczynamy niemalże od zera, pewne jest tylko to że nie wyprzedzi na Craciovia, no i marne szanse że spadniemy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.01.2011 o godz. 19:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując