Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
38567
01.01.2011, 19:06
Ostatni tytuł przegraliśmy frajersko a obecnie jesteśmy na 2 miejscu z niewielką stratą. Za wcześnie by pisać o braku sukcesów na krajowym podwórku
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO