Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38564
Stary 01.01.2011, 18:50
Nie ma to jak poprawić sobie samopoczucie gnojąc Brożka - naszego jedynego napastnika. A jeszcze po nim zapłaczecie.
Żałosne.

P.S. Najbardziej wymowna jest czołówka TWSD, a konkretnie piłkarze (dotąd - tylko piłkarze), jacy na niej gościli. Kto został?
Żurawski, Sobolewski. Obaj już za starzy, żeby na nich zarobić. Obaj blisko zakończenia kariery (w przypadku Żurawskiego to pewnie nawet już trochę za późno, bardzo zepsuł sobie wizerunek tym powrotem do Wisły, gdzie miał wspaniałą kartę).

Mamy wyprzedaż, będzie równia pochyła.

P.S.2 Serio: jak trzeba mieć narąbane pod kopułą, żeby oskarżać o brak skuteczności jedynego piłkarza, który potrafił regularnie skierować piłkę do siatki - nie wiem. Jako jedyny grał przez lata na szpicy, jego partnerzy w ataku (od czasu odejścia Frankowskiego) to były same miernoty i nieudacznicy, a tu Paweł odchodzi i są goście, którzy się cieszą. No, ale jak Głowacki i Marcelo odchodzili to też była radość...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.01.2011 o godz. 19:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując