el Nuero napisał(a):

|
picasso - w przypadku Artmedii, zgoda - mieli jeden dobry rok, a potem zjazd w dół. Jednak osobiście chciałbym, aby Wisełka prezentowała taki poziom, jak BATE Borysov (LM, gdzie też zremisowali z Juve, dobre występy w LE). Jakich transferów musiałby dokonać nasz klub, aby trzymać poziom czołowej ekipy białoruskiej? A może stamtąd należałoby kupować graczy? Może należałoby ubiec taką JW Polonię, która (ponoć) chce Rodionowa. Ograny w pucharach zawodnik byłby w Krakowie bardzo potrzebny. Tylko czy $$$ wystarczy?
|
no właśnie czy wystarczy € $? podejrzewam,że niekoniecznie.mozna oczywiście podejśc do tegow ten sposób,że skoro sprzedalismy za 7 mln € to i za siedem kupimy.i wszystko dobrze jeżeli awansujemy.wpadnie kasa budżet się zbilansuje i jest cacy.ale co się stanie jesli nie awansujemy?przecież zawodnicy w naszym zasięgu finansowym tego nam nie zagwarantują.dla mnie ważniejsze jest by przede wszystkim bilansowal się budżet,niż ryzyko,bo jeżeli zaryzykujemy i nie wyjdzie to może byc taki sam zjazd jak wspomniana Artmedia.gdzieś czytałem,że na transfery mamy wydac milion €,to było jeszcze przed Brozkami.z tego wniosek,że na tyle nas stać,żee reszta pieniedzyz letnich transferów poszła na letnie zakupy,podpisanie kontraktow,może jakieś podwyżki i inne wydatki potzrebne do funkcjonowania klubu.to nie jest tak jak chcą niektórzy,że wszystko ze sprzedaży jest "na czysto".bilety,pamiatki,canal+ nie są w stanie
zapewnić nam wystarczających środków.braki musimy uzupełniac transferami,tek zresztą postępuja wszystkie polskie kluby.nawet Wojciechowski za chwilę do tego dojdzie.