|
picasso - w przypadku Artmedii, zgoda - mieli jeden dobry rok, a potem zjazd w dół. Jednak osobiście chciałbym, aby Wisełka prezentowała taki poziom, jak BATE Borysov (LM, gdzie też zremisowali z Juve, dobre występy w LE). Jakich transferów musiałby dokonać nasz klub, aby trzymać poziom czołowej ekipy białoruskiej? A może stamtąd należałoby kupować graczy? Może należałoby ubiec taką JW Polonię, która (ponoć) chce Rodionowa. Ograny w pucharach zawodnik byłby w Krakowie bardzo potrzebny. Tylko czy $$$ wystarczy?
|