tofik napisał(a):

Takie drużyny jak BATE, Debreczyn czy Zilina doskonale pokazały Cupiałowi, że nie trzeba opłacać gwiazdorów by mieć solidną wybieganą i głodną sukcesu drużynę. Liczę, że pójdziemy tym tropem i bedziemy sprowadzać ludzi twardo stąpajacych po ziemi i pracowitych. Wtedy nawet grupa słabszych indywidualnie zawodników może stworzyć lepszą drużynę. Bo to sport zespołowy w końcu
|
jeżeli powtórza te sukcesy to tak,ale może być jak z Artmedią-rok i koniec."jedna jaskółka wiosny nie czyni" jak mówi przysłowie.(dla mających trudności nie chodzi o ilość klubów,tylko o to czy któryś z tych klubow będzie w stanie na stałę zadomowic sie w LM lub LE)