Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8522
Stary 01.01.2011, 16:22
Ha - mówicie napastnik?

Jest idealny kandydat. Z "nazwiskiem", doświadczeniem z silnych lig zagranicznych (włoska i holenderska) i z reprezentacji. Do tego typowy wysunięty napastnik - silny, wysoki, umiejący się zastawić.

Ba - ciągle dość młody (29 lat) i do wzięcia za darmo! Czyli spełnia wszystkie wymagania... Co prawda raz mu u nas nie wyszło, ale teraz wszyscy będą grali na niego, bo Pawła Brożka nie ma:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rados%C5%82aw_Matusiak
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując