darotsok73 napisał(a):

|
Bracia Brożkowie , zapewne podpisali wstępne kontrakty . To im wolno.
|
w gwoli ścisłości bez zgody klubu nie mogą podjąć żadnych negocjacji wczesniej niż pół roku przed końcem kontraktu , także wolno to zrobic tylko Piotrowi Brożkowi ( chociaz i tak nie do końca ) , tym bardziej podpisać wstępnych kontraktów. Poza tym , to najpierw kluby muszą się dogadać , później zawodnicy . Choć wiadomo że w praktyce bywa różnie , a to drugie bywa czystą formalnością.