|
Szczerze ?
Wątpię, żeby jakaś " gwiazda " naszej ekstraklasy, czy też którykolwiek rozsądny gracz z zagranicy przeszedł do klubu, którego sytuacja jest co najmniej beznadziejna
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|