wonski_eNHa napisał(a):

Nic odkrywczego nie napiszę. Większość pewnie nie ma nic przeciwko takim obcokrajowcom w kadrze. Od małego w kraju, związany emocjonalnie. Tu ma przyjaciół, pierwsze miłości

Pewnie świetnie mówi po polsku. Jednak jest różnica pomiędzy Lucasem, Oezilem, Eduardo a Arboledą i Guereiro.