Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38550
Stary 01.01.2011, 14:37
Bracia Brożkowie , zapewne podpisali wstępne kontrakty . To im wolno.
Czy to koniec pewnej ery ? Zapewne tak , koniec ery Brożków w Wiśle i to wszystko . Odejdą jedni przyjdą (bo muszą) następni. Szacun , dzięki i powodzenia. Założę się o sporo kasy że za 2-3 lata któryś z nich we Wisełce jeszcze zagra. Dziękujemy Wam za grę , pot , i piękne bramki.
Drużyna się diametralnie zmienia i bardzo dobrze bo priorytetowych (LM) wyników niema.
Już dawno to napisałem że na Polakach Wisełka nie może polegać. NIestety. BYło u nas najlepsze pokolenie , z Frankiem , Żurawiem , Szymkiem , Kulawikiem , Czerwcem , Kałużnym , Węgrzynem i resztą. Kwiat polskich piłkarzy... Ugrali co ugrali. Liczę na dobre transfery - rozsądne konkretne wzmocnienia.
I budowę bazy sportowej. Najwyższy czas...
Odpowiedz cytując