|
witam.
zaczynamy z nowy rokiem od nowa, przypomnijcie mi proszę, kiedy opłaca się grać systemem 2/3 ?
Żadna to matematyka dla Was , ale chyba przy kursach powyżej 2.0 dobrze pamiętam ?
Mój kurs w expekcie bez ryzyka:
za 40 zł:
Manchester City - Blackpool - 1
Tottenham - Fulham- 1
Birmingham - Arsenal - 2
kurs. 3.26
Ostatnio edytowane przez nbp : 02.01.2011 o godz. 19:18.
|