Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9185
Stary 01.01.2011, 14:04
witam.

zaczynamy z nowy rokiem od nowa, przypomnijcie mi proszę, kiedy opłaca się grać systemem 2/3 ?

Żadna to matematyka dla Was , ale chyba przy kursach powyżej 2.0 dobrze pamiętam ?



Mój kurs w expekcie bez ryzyka:

za 40 zł:


Manchester City - Blackpool - 1
Tottenham - Fulham- 1
Birmingham - Arsenal - 2


kurs. 3.26
Ostatnio edytowane przez nbp : 02.01.2011 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując