Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
20142
01.01.2011, 13:38
Kupię gdzieś vlepki dzisiaj? Wiślacki Świat i Fanatyk odpadają - nawet gdyby były otwarte to już nie zdążę.
Michal_b3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_b3
Znajdź inne posty napisane przez Michal_b3