Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38549
Stary 01.01.2011, 13:34
Z Brożkami to pewnie klub czeka na przejście badań medycznych. Wydaję mi się że dopiero wtedy ogłoszą sprzedaż zawodników. Szkoda że nikt do tej pory nie pofatygował się zając stanowiska w tej sprawie. Pewnie szykują sobie "paplaninę" jak to nie można było oprzeć się tej ofercie.

Na tych zdjęciach to rzeczywiście chyba puste kartki podpisywali. Chyba że Turcy mają dwa różne wzory kontraktów bo podpisywali się w różnych miejscach.
Swoją drogą oni się tak nakręcili, że Brożkowie mają teraz gigantycznie wysoko wywieszoną poprzeczkę, filmiki które sami robią, facebook na którym nawet można znaleźć zdjęcia ze ślubu Pawła, ogólnie pełno wspolnych fotek obu braci, powitanie to im chyba zgotują takie jak Cristiano w Realu Madryt. Piotrek Brożek to takich kompilacji swoich akcji do tej pory nie miał. Boję się rozczarowanie może być równe wielkie jak nadzieja związana z tymi transferami. Tutaj nie będzie tak że Paweł nie trafi w jednym meczu to trafi w następnym, dostanie ławkę i tyle. Teraz są na pierwszy miejscu co jeśli poszło by coś nie po ich myśli, a Paweł nie trafiłby w kilku meczach.
Szkoda że my nie możemy się tak nakręcać Basałaj miał rację mówiąc, że nie będzimy ściągać zawodniku z YouTube, próżno było tam szukać ostatnich zaciągów poza Draganem.


przykład: The Twins http://www.youtube.com/watch?v=N3mE4jrwiaI
Ostatnio edytowane przez westersyl : 01.01.2011 o godz. 15:07.
Odpowiedz cytując