Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38546
Stary 01.01.2011, 13:17
Panowie, nie mówmy jeszcze o Brożkach w Wiśle w czasie przeszłym, bowiem oficjalnie jeszcze nie ma informacji o ich odejściu..może kluby się nie dogadają i zostaną?

Marcinnno - Może jeszcze negocjują i są blisko porozumienia?
Ostatnio edytowane przez rafalek : 01.01.2011 o godz. 13:25.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując