Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38543
Stary 01.01.2011, 12:49
westersyl napisał(a):Wyświetl post
To Pawła zrzucono odpowiedzialność strzelania bramek. To on miał zastąpić Zurawskiego i Frankowskiego. Trzeba przyznać że zrobił to doskonale.
to nawet nie tyle odpowiedzialność , ale przywilej że cały zespół gra na Ciebie i w każdy meczu masz przynajmniej 3 setki . Każdy prawdziwy napastnik chciałby nosić takie brzemię .

powiedzmy sobie szczerze , doskonale było w sezonie 07/08 , bardzo dobrze w 08/09 , w pozostałych latach co najwyżej dobrze lub przeciętnie , a sezon 06/07 o którym była mowa był katastrofalny i nie zmieni tego gra w pucharach gdzie notabene wszystko co dobre wiązało się z głównie z Błaszczykowskim .
Odpowiedz cytując