westersyl napisał(a):

|
To Pawła zrzucono odpowiedzialność strzelania bramek. To on miał zastąpić Zurawskiego i Frankowskiego. Trzeba przyznać że zrobił to doskonale.
|
to nawet nie tyle odpowiedzialność , ale przywilej że cały zespół gra na Ciebie i w każdy meczu masz przynajmniej 3 setki . Każdy prawdziwy napastnik chciałby nosić takie brzemię .
powiedzmy sobie szczerze , doskonale było w sezonie 07/08 , bardzo dobrze w 08/09 , w pozostałych latach co najwyżej dobrze lub przeciętnie , a sezon 06/07 o którym była mowa był katastrofalny i nie zmieni tego gra w pucharach gdzie notabene wszystko co dobre wiązało się z głównie z Błaszczykowskim .