Wyświetl pojedynczy post
Wojtek
Junior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38542
Stary 01.01.2011, 12:48
Nie ma co wypominać jednej sytuacji piłkarzowi, który strzelił dla Wisełki -dziesiąt bramek. Na początku, kiedy przeczytałem, że bliźniaki odchodzą, pomyślałem "no i dobrze". Jednak teraz, gdy się zastanowiłem, zrozumiałem, że napastnika takiego jak Paweł, gwarantującego to 10 bramek w sezonie ciężko będzie zastąpić. A tym bardziej Polakiem - nawet jeśli uda się nam ściągnąć zawodnika grającego równie dobrze co Brozio, to z pewnością powiększy on - i tak za dużą już - kolonię stranierich.
Odpowiedz cytując