Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
5162
01.01.2011, 12:35
Obronię troszkę edytora gdyż to nie całkowite gówno. Fajnie się gra gdy tworzysz swoją postać jako zawodnika lub cały zespół i sprawdzasz jak poradziłbyś sobie w piłkarskiej karierze
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha