Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5162
Stary 01.01.2011, 12:35
Obronię troszkę edytora gdyż to nie całkowite gówno. Fajnie się gra gdy tworzysz swoją postać jako zawodnika lub cały zespół i sprawdzasz jak poradziłbyś sobie w piłkarskiej karierze
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując