Karherop napisał(a):

A kto powiedział że klub nie kupi następcy Brożka ? Kto powiedział że klub nie zdobędzie MP i nie zakwalifikuje się do pucharów .
Sprzedaż Brożków może paradoksalnie wyjść na dobre Wiśle , ale żeby się o tym przekonać , potrzebna jest cierpliwość . Jednak tą kibice mają za przeproszeniem w głębokim poważaniu i jeśli 5 minut po sprzedaży danego zawodnika nie ma jego następcy to uważają to za wystarczający powód, aby opluwać cały zarząd klubu wraz z właścicielem .
Czas rozliczeń przyjdzie w czerwcu . nie zapominajcie o tym . Nie jest powiedziane , że jeszcze kiedys nie będziecie dziękować Basałajowi za to że zrobił z Wisły dobry europejski klub piłkarski .
|
Nie wiem czy widzisz, ale nasza cierpliwośc jest wystawiania na próbę już od kilku lat, chyba, że tylko mi się tak wydaję, dlatego nie rozumiem Twojego tłumaczenia teraz, że inni są niecierpliwi. Od kilku lat nasz klub nie wzmacnia się znacząco, w taki sposób, by na przygotowania do rundy mogli uczestniczyć wszyscy zawodnicy, chyba, że nie zauważyłeś tego?