rafalek
Oczywiście że tak, ale większość kadry musi już być na pierwszym treningu, żeby nie była latem sytuacja jak za Kasperczaka - miał 10 piłkarzy na treningu a potem był Karabach.....
Wiadomo że kogoś jeszcze i 20 lutego mogą sprowadzić - ja tylko wyciągam logiczne konsekwencje ze słów Basałaja - który właśnie nie chciał powtórzyć błędów z lata. I mam nadzieje że Wisła ich nie powtórzy
