Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
dymion9
Member
Od: 04.2007
Offline
#
1081
01.01.2011, 12:02
Witam. Poszukuję całego meczu Wisła - Śląsk, który dawał nam Mistrza Polski. Gdyby ktoś miał to proszę o wrzucenie bo stare linki nie działają. Pzdr.
dymion9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dymion9
Znajdź inne posty napisane przez dymion9