Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
6180
01.01.2011, 11:27
Może ktoś nie widział jeszcze ciekawego podsumowania 2010 roku. W czasie czytania wywiadu z Grzelakiem radzę wygodnie usiąść.
http://www.weszlo.com/news/6039
I jeszcze jeden "news"
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...b85c&_ticrsn=3
Ostatnio edytowane przez kornd : 01.01.2011 o godz. 11:57.
kornd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kornd
Znajdź inne posty napisane przez kornd